wtorek, 1 października 2013

# 1.10.2013


Katowice, 1.10.2013

Dear Daries..

Minął przepiękny jesienny wrzesień - czas nauki i ciężkiej pracy w szkole. Z dniem pierwszego września zaczęłam edukację w klasie trzeciej technikum i wybieranie wymarzonej specjalizacji - jaką jest grafika komputerowa. Pierwszy a zarazem ostatni ciepły weekend września spędziłam go w bardzo górzyście, a mianowicie pojechałam w piątek do Porąbki na trzy dni. Po szkole o godzinie 20 pojechałam z Kamilem i jego tatą (mama już tam była). Gdy dojechaliśmy na miejscu  spędziliśmy miły wieczór w towarzystwie ciepłego kominka, telewizji i góralskiego klimaciku. Na drugi dzień została zorganizowana mała imprezka - oczywiście znajomi rodziców. Wczesnym porankiem pojechaliśmy Kęt - małe miasteczko niedaleko Międzybrodzia Bialskiego i Bielsko-Białej by zwiedzić miasteczko, między czasie organizacja imprezki, grillowanie i inne rzeczy. Cały dzień spędziliśmy przy świetnej zabawie i przepysznym jedzeniu, a wieczorkiem wspólne oglądanie telewizji, pierwszego castingu "Mam Talent" - gdzie jeden występ to taki, że wykręcało na wszystkie strony - po prostu jakiś koleś łykał żyletki, coś potwornego. A niedziela, 6.09.2013, miły i przyjemny poranek, który nie zapomnę do końca swych dni, postanowiliśmy (taki mały spontan) zrobić kolejny ważny krok w naszym szczęśliwym związku. Czułam się fantastycznie i w sumie tyle mogę powiedzieć, uczucie które nigdy, ale to przenigdy nie zapomnę. Po zdobyciu kolejnego kroku zeszliśmy na śniadanie, gdzie później udaliśmy się nad jezioro, posiedzieliśmy sobie na skałkach zamoczyliśmy sobie stopy, zrobiliśmy sobie spacerek do zapory i centrum wraz z pysznymi lodami. Po czym poszliśmy z powrotem do domu na  obiad i wieczorem mieliśmy się zbierać z powrotem do Katowic, bo na drugi dzień do szkoły i pracy trzebało iść. 

W dniu 18.09.2013 otwarli nam Galerie Katowicką.  A w sobotę było zakończenie otwarcia wraz z pokazem fajerwerków na których byłam z Kamilem..Cóż życie jak w Madrycie, że tak ujemne. 


 "Galeria Katowicka" w dniu zakończenia - fragment pokazu !
bo całość trwa 10 min .
------


15 komentarzy:

Anonimowy pisze...

No No bardzo Fajnie napisane podoba mi się :) :)

Annie pisze...

oddaj nogi ;c xD

Anonimowy pisze...

Czy ta prywatna sprawa to masowy mord na kotach?

O kurczę, a na zdjęciach ciepło. Niech już się skończy ta zima i wróci lato.

Butelka

Cookie pisze...

Bardzo fajna notka :D
Świetne zdjęcie!
Słodko wyglądasz z Kamilem

Cookie pisze...

Bardzo fajna notka :D
Świetne zdjęcie!
Słodko wyglądasz z Kamilem

sszuminska pisze...

twój szablon ? :) słodka parka <3

sszuminska pisze...

no i zapraszam .. dodaj do obserwowanych ;3

sara nina pisze...

Fajna notka, u mnie też niedawno otwierali galerie ''Galeria słoneczna''. Fajne zdjęcia, jak tak to opisujesz to aż zazdroszczę Ci twojego związku, naprawdę super wam się układa i życzę szczęścia. Czekam na kolejną notkę, dojdź do 100-notki xD.

Marzycielka pisze...

Ładne fotki. podobają mi się, też chciałabym tak ładnie wychodzić :)

Jadeite pisze...

Ciekawy wpis ;) Oby szczęście nie opuszczało cię.
Tak z innej beczki, gratuluje nagłówka! Wyszedł ci wspaniale.

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Anonimowy pisze...

Patka jakaś ty ładna ;D bardzo fajne zdjęcia z chłopakiem :D Życzę powodzenia tobie :)

/Konrad

KAJOTx pisze...

Świetnie ^^ u mnie urwanie dupy ze szkołą xD Wgl zajedwabisty wygląd <3
Ps. Kęty? O.o mogę się tam dostać na rowerze T^T

Anonimowy pisze...

Maatma, matma - nienawidzę i również nie mogę usiedzieć, odliczam minuty do dzwonka ;p Cieszę się, że tak dobrze wam się układa z Kamilem, coś czuję, że to miłość na całe życie. Dobrze, że wracasz na WB, dobrze, że wszystko się wyjaśniło xd
P.S. Śliczne zdjątka ;**
by Mr Grzech(u)

Anonimowy pisze...

genialnie Ate<3 kocham<3
Aza<3